Chcesz zobaczyć najpiękniejsze widoki Korfu? Zabierz to ze sobą!

Korfu to prawdziwa wyspa marzeń dla wszystkich tych, którym marzą się przepiękne widoki. Żeby je podziwiać, warto zabrać ze sobą kilka najpotrzebniejszych rzeczy. W trakcie trwania wycieczki przekonacie się, że będą Wam one szczególnie potrzebne

Strój kąpielowy

Zaczynamy od „oczywistej oczywistości”. Bez stroju kąpielowego nie ma mowy o wylegiwaniu się w słońcu Korfu. Rzecz jasna wraz ze strojem kąpielowym warto zabrać ze sobą również i inne artykuły wymagane do opalania, jak chociażby odpowiednie olejki czy okulary przeciwsłoneczne.

Woda butelkowana

Jeśli zamierzacie podziwiać przepiękne widoki Korfu, nie zrobicie tego bez… wody butelkowanej. Ta która znajduje się na Korfu w lokalnych kranach, nie nadaje się do picia. Co ważne – woda w butelce jest ważna również ze względu na posiadane właściwości i mnóstwo minerałów.

Klapki

Na Korfu wiele plaż ma charakter kamienisty. Spacerowanie po nich bez jakiegokolwiek obuwia może skończyć się zranieniem stopy. Warto również zaznaczyć, że śródziemnomorskie słońce znacznie intensywniej nagrzewa kamienie, niż na przykład w Polsce. Dla naszego komfortu zabierzmy więc klapki. Ochronią one nas przed kamieniami i ich bardzo wysoką temperaturą.

Sprzęt do nurkowania

Jeśli wyjeżdżasz na Korfu, koniecznie musisz zabrać ze sobą sprzęt do nurkowania. Zwłaszcza, że znajduje się tu mnóstwo przepięknych miejsc, w których warto obserwować podwodną florę i faunę. Chcemy również zaznaczyć, że tutejsze wody są krystalicznie czyste. Obserwacja podwodnych zwierząt i roślin będzie więc o wiele łatwiejsza.

Buty trzymające kostkę

Jeśli zależy nam na pięknych widokach na Korfu, warto zabrać ze sobą buty trzymające kostkę. Zwłaszcza, że czasami przyjdzie nam spacerować po lokalnych punktach wysokościowych. Więcej porad na temat wycieczek po Korfu można znaleźć pod linkiem Korfu ciekawe miejsca salatkapogreckuwpodrozy.pl. Jeśli jesteście zainteresowani jedną z naszych wycieczek, zapraszamy na jednodniowe Wycieczki po Korfu salatkapogreckuwpodrozy.pl. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ