Zew turystycznego wędrowania

Kiedy tylko pierwsze promienie wiosennego słońca przebijają się przez chmury, w wielu ludziach budzi się duch przygody. Długi spacer po parku lub weekendowy wyjazd za miasto to jednak nie tylko kwestia czasu, ale też odpowiedniego ekwipunku i nie chodzi tu o jakiś specjalistyczny sprzęt wyprawowy lecz o ciepłą bieliznę damską zapewniającą komfort przy tej nie pewnej jednak jeszcze temperaturze powietrza.

Coraz częściej kompletując akcesoria umożliwiające przeżycie dzikiej eskapady na łonie natury zauważa się rozgraniczenie na przedmioty przeznaczone dla kobiet jak i te dla mężczyzn. Na pierwszy rzut oka wydaje się ono całkowicie zbędne, po głębszej jednak analizie rzecz nabiera większego sensu bowiem przedstawicielki płci pięknej często posiadają drobniejszą budowę ciała i bez odpowiedniej ciepłej bielizny damskiej podczas plenerowych spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu znacznie szybciej tracą komfortową temperaturę organizmu.

Górska gotowość na wszystko

Pierwsze oznaki wiosny najłatwiej znaleźć w lesie, a tych pod dostatkiem mamy w górskim ukształtowaniu terenu. Tam też o każdej porze roku ciągną tłumy turystów spragnione sprawdzić swą kondycje i przeżyć aktywny relaks. Wielu z nich zapomina jednak o ciepłej bieliźnie niezbędnej w warunkach turystycznych. Tym samym narażają się na nieprzyjemne konsekwencje swoich pochopnych decyzji. Od zwykłego przeziębienia po uciążliwe hemoroidy lub obtarcia przede wszystkim ramion i pleców w sytuacji gdy panie zapomną o wygodzie turystycznego biustonosza i postawią na klasyczne modele.

O przemyślanym doborze odzieży, również tej intymnej, przylegającej bezpośrednio do ciała w przypadku turystyki zwłaszcza górskiej nie można zapominać. Im bliżej nieba, tym szybciej potrafi zmienić się pogoda więc ubiór na cebulkę przy szczególnym zwróceniu uwagi na jakość tych produktów, które są najbliżej skóry, ma tu ogromne znaczenie. Producenci śpiworów trekkingowych podkreślają, że skala komfortu jest dla pań, a limitu dla panów. Różnice miedzy nimi sięgające nawet dziesięciu stopni Celsjusza uzasadniają predyspozycjami do utraty wody i tym samym temperatury ciała. Kobiety potrzebują więc cieplejszej bielizny turystycznej aby sprostać tym samym osiągom w górzystym terenie.

Komfort to nic złego

Prawdziwe damy w każdych warunkach chcą się czuć atrakcyjne. Aspekt ten nie ma nic wspólnego z aktualnym wyglądem czy ubiorem  zewnętrznym. Liczy się to, co wiedzą one same i, że w każdej sytuacji będą przygotowane. Ciepła bielizna turystyczna może być zarówno seksowna jak i praktyczna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ