Zaczarowane obozy z Harrym Potterem

Seria książek o młodym czarodzieju stała się hitem na całym świecie. Losy Harrego Pottera nie tylko zaciekawiły dzieci, ale także dorosłych.  Nic w tym dziwnego, w końcu są to niezwykle ciekawe i wartościowe powieści fantasy. O niesamowitych przygodach Harrego Pottera oraz jego przyjaciół czyta się jednym tchem. Świat oszalał na punkcie niezwykłego chłopca, szkoły magii oraz całego fascynującego świata stworzonego przez pisarkę  J.K. Rowling.

Książki szybko doczekały się adaptacji filmowych, które również cieszą się ogromną popularnością. Harry Potter stał się ogromną marką. Dostępne są różnego rodzaju gadżety poświęcone tematyce Harrego Pottera i całego Hogwartu, a nawet parki rozrywki, które w ostatnim czasie są wielkim hitem w Stanach Zjednoczonych. Książka stala się w Polsce lekturą szkolną. Jej świetny klimat, kunszt pisarski i fanomanalnie prowadzona akcja zdobyły uznanie niemal wszystkich. Czytają dorośli, młodzież i dzieci – a wszytskim ciągle mało i wyczekują na kolejne części, kolejne eventy książkowe, imprezy z Harrym Potterem czy planują kolonie w klimacie Hogwartu.

Każdy fan Harrego Pottera chciałby przeżyć równie niesamowitą przygodę jak ten niezwykły chłopiec. Organizatorzy turystyki dla dzieci i młodzieży oferują obozy z Harrym Potterem. Nie istotne gdzie są realizowane. Może to być morze, góry, jeziora. Liczy się jedno – wyobraźnia! A tego dzieciom kochającym Harrego Pottera z całą pewnością nie brakuje.

Obozy z Harrym Potterem kierowane są głównie do dzieci w przedziale wiekowym 8-13 lat. Na czym polegają? Otóż program obozu jest tak skonstruowany, aby dzieci poczuły się jak w szkole magii. Każdy obozowicz stworzy czarodziejski kapelusz , zaczarowaną wróżkę oraz amulet. Dodatkowo uczestnicy wspólnie zaprojektują oraz wykonają unikatowy herb domu magii. Na obozie z Harrym Potterem nie obędzie się bez zajęć z tajnego pisma, ziołologii, tworzenia zgredków i innych. Dzieci uczą się jak pokonać zło i czarne charaktery oraz jak poskromić Mugoli, którzy nie są serdeczni i mili. Kadra podpowiada jak wychodzić  z opresji i trudnych sytuacji, dzieci poznają sztukę rozwiązywania konfliktów i podstawy mowy ciała. Obozowicze uświadamiani są również  o tym, jak wiara w siebie wpływa na całe życie.

Podczas obozów z Harrym Potterem bardzo ważny jest ruch! Uczestnicy wezmą udział w rozgrywkach Magów! Siatoczary, turnieje zaczarowanego ping-ponga, magiczne biegi na czas i wiele więcej. Oczywiście nie może zabraknąć najpopularniejszej gry ze świata Harrego Pottera – Quidditch. To nic innego jak gra miotłami na owalnym boisku zaczarowaną piłką. Świetna zabawa gwarantowana!

Obozy z Harrym Potterem to również szereg przygód w postaci wycieczek. W zależności od lokalizacji obozu, dzieci mają okazję zobaczyć największe atrakcje okolicy. Na obozie organizowanym przez Kogis  Portal Turystyki Dziecięcej w Świętej Katarzynie, obozowicze odwiedzą między innymi Jaskinię Raj, Zamek w Chęcinach, Centrum Leonarda, Świętokrzyski Park Narodowy i wiele więcej! Z kolei na obozowiczów, którzy wybiorą obóz z Harrym Potterem w Stegnie czeka wyprawa do lokalnego lunaparku oraz zoo w Jantarze.

Obozy z Harrym Potterem to świetny sposób na niezapomniane wakacje. Bogaty i bardzo ciekawy program, bezpieczeństwo, doświadczona i wykwalifikowana kadra, przyjazne ośrodki kolonijne, rówieśnicy, piękne lokalizacje – to i wiele więcej czeka na małych obozowiczów. Obozy z Harrym Potterem to gwarancja satysfakcji i wielkiej frajdy!

Więcej na: https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/harry-potter/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ