Karaoke w Krakowie - alternatywa dla imprez firmowych

Kluby karaoke zyskały w ostatnim czasie na dużej popularności. Okazuje się, że siedziedzenie w klubie przy piwku już nie wystarcza – chcemy zabawy, rywalizacji, dobrej atmosfery, rozładowania emocji całego dnia. Takiej dawki przyjemnych wrażeń dostarczy nam dobrze zorganizowane karaoke w Krakowie. W grodzie Kraka mamy tak dobrze wyposażone kluby i cudownie bawiące się towarzystwo.

Mikrofony w dłoń! Szykuje się niezapomniana zabawa! Nie gdzie indziej, tylko w Mr.Vavelski, niemal na krakowskim rynku… Na mocno rozświetlonej scenie, w świetle reflektorów, można poczuć się niczym gwiazda! Wszystkie oczy i uszy będą skierowane na nas! Nad nami potężna głowa smoka wawelskiego – wszystkich będzie zagrzewała do gorącego śpiewu i dodania otuchy występującym! W Mr. Vavelsky nie masz się czego obawiać! My wiemy, że początki są trudne, a niektórych trema odejmuje głos! Już po chwili przekonacie się jednak, że wspaniała atmosfera tego miejsca szybko rozładuje niepotrzebne nerwy! Karaoke Kraków ma dodawać miłych wrażeń, a nie przysparzać kłopotów! Prowadzący szybko podpowie jaki kawałek wybrać i naprawdę każdy będzie mógł spróbować swoich muzycznych sił.

Karaoke w Krakowie będzie idealną okazją na spędzenie wspólnego wieczoru –  z rodziną, ze znajomymi lub pracownikami!

Tak! Możecie zafundować dawkę emocji swoich pracownikom! Wasza impreza firmowa z karaoke kraków na pewno przejdzie do historii! Dobre towarzystwo, dreszczyk rywalizacji, walące serducha w gorących rytmach, miejsce do tańca – to wszystko tylko podczas karaoke. 

karaoke krakow

Do karaoke nie trzeba nikogo długo przekonywać! kto spróbował raz, zostanie stałym bywalcem tego typu imprez. Mr. Vavelsky znajdziecie na Gołębiej 6, przy Rynku i w sercu tak zwanej dzielnicy uniwersyteckiej. Nasi barmani zaproponują ciekawe trunki, a wy spokojnie będziecie mogli oddać się lekcji śpiewania lub po prostu przyjść i posłuchać jak robią to inni – trochę lepiej – trochę gorzej, każdy po swojemu, każdy pięknie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku!

[Głosów:1    Średnia:2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ