Green House Seeds - kultowy seedbank i jego ziarenka kolekcjonerskie

Każdy fan kolekcjonowania ziarenek konopi powinien znać markę Green House Seeds. Jest to jeden z najpopularniejszych na całym świecie seedbanków. O jego sukcesie zadecydowała wysoka jakość wytwarzanych fenotypów oraz niska cena reprezentujących je ziarenek. Spod znaku Green House Seeds pochodzi przynajmniej kilka kultowych odmian, o których z pewnością miałeś okazję usłyszeć. Poniżej przyglądamy się marce Green House Seeds z bliska oraz podpowiadamy dlaczego warto zainteresować się jej produktami. 

Green House Seeds – garść najważniejszych danych historycznych 

Green House Seeds istnieje od połowy dekady lat osiemdziesiątych. Głośno na ich temat zrobiło się jednak prawie 10 lat później – w roku 1995. Wówczas, podczas corocznego festiwalu Cannabis Cup, marka Green House Seeds zyskała odznaczenie za swoje wyjątkowe odmiany marihuany. Honory trafiły do takich fenotypów jak White Rhino, Great White Shark oraz przede wszystkim powszechnie znana i lubiana przez rozmaite kręgi odbiorców – White Widow. 

Odmiany pochodzące od Green House Seeds są uważane za jedne z najlepszych na świecie. Wynika to oczywiście z prostego faktu – założyciele seedbanku to prawdziwi entuzjaści wyrobów konopnych, które hodują i krzyżują na własną rękę. W ten sposób powstają cały czas nowe połączenia, a do kultowych odmian doszły między innymi: Super Lemon Haze, Big Bang oraz Exodu Cheese. Warto podkreślić, że Green House Seeds oferuje nasionka kolekcjonerskie zarówno w formie automatyzowanej (auto-flowering), feminizowane, jak i CBD. 

Gdzie kupować nasiona Green House Seeds? 

Wszystkim osobom, które interesują kolekcjonerskie nasiona marihuany sklep taniesianie.pl przychodzi z pomocą. W jego ofercie znalazły się produkty pochodzące od Green House Seeds – między innymi jego najbardziej znane odmiany oraz produkowane na bieżąco krzyżówki. Nasiona są udostępniane w oryginalnych hermetycznych opakowaniach, gwarantujących ich całkowite bezpieczeństwo w okresie magazynowania i transportu. 

Green House Seeds to nasiona, po które sięgają najchętniej wprawieni kolekcjonerzy, pragnący rozbudować swoje zbiory. Możesz wykorzystać nasiona Green House Seeds do stworzenia kolekcji produktów feminizowanych, bądź zgromadzić przedstawicieli najbardziej kultowych odmian, które wyszły spod skrzydeł Green House Seeds. Dla wielu kolekcjonerów sama możliwość posiadania oryginalnego genotypu zawartego w łupinie ziarna jest wystarczającą motywacją do zakupu. 

Ziarna Green House Seeds należą do produktów stosunkowo tanich, jeśli porównamy je do nasion pochodzących z innych hodowli. Mimo to, na zakup jednego nasionka trzeba przeznaczyć kilkadziesiąt złotych lub więcej. Wiąże się to oczywiście z samym procesem produkcji nasion (który jest długotrwały), koniecznością ich transportu oraz innymi kosztami związanymi z produkcją i dystrybucją nasion. Jednocześnie, za tę kwotę otrzymujesz produkt kolekcjonerski, który w Twoich zbiorach przetrwa przez okres kilkunastu lat, jeśli tylko zagwarantujesz optymalne i bezpieczne warunki przechowywania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ