Busy do Niemiec to specjalizacja działającej na polskim rynku od ponad dwóch dekad firmy Polcar. Dla korzystających z jej usług najważniejsze są wygoda podróży, przyjazdy w terminie oraz poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. Przewoźnik zapewnia każdy z tych elementów.

Nowoczesna flota

Busy Polska-Niemcy http://www.polcarbus.com/trasa-polska-niemcy.html, kursują pięć razy w tygodniu, zaś w drogę powrotną wyruszają czterokrotnie w ciągu tygodnia. Jeśli ktoś pokonuje całą trasę z Lublina, gdzie znajduje się siedziba firmy Polcar do okolic Monachium, czyli przystanku koncowego, ma do przejechania ponad 1200 kilometrów. Jest to bardzo długi dystans i wyczerpująca podróż. Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności za zdrowi i życie pasażerów, lubelska firma prowadzi stały monitoring pojazdów.

Temu, żeby podróż przebiegła bezproblemowo, w spokojnej atmosferze, sprzyjają nowoczesne busy, będące we flocie firmy Polcar. Przewozy Polska-Niemcy odbywają się pojazdami marki Mercedes Benz. Każdy z nich jest regularnie serwisowany, a najstarszy z jeżdżących do Niemiec ma zaledwie cztery lata. Busy są wyposażone w klimatyzację, mają regulowane siedzenia, ogrzewanie postojowe. Nie ma obaw, że kierowcę poniesie fantazja w trasie. Busy Polcaru wyposażone są w ograniczniki prędkości do 130 km/h.

Najlepsi kierowcy

Busy do Niemiec prowadzą najwyższej klasy kierowcy, którzy mają duże doświadczenie w przewozach międzynarodowych. Cechuje ich wysoka kultura osobista. Są też odpowiednio przeszkoleni do reagowania w trudnych sytuacjach. Poza tym kierowcy znają język niemiecki i będą mogli pomóc na terenie Niemiec, gdyby zaszła taka potrzeba.

Nie ma też obaw, że wysadzą pasażera z dala od celu jego podróży. Wyjątkowość usług Polcaru polega między na tym, że kierowca odstawi pasażera dokładnie pod wskazany przez pasażera adres w Niemczech. Jeśli jedziesz do Polski, także zostaniesz dowieziony pod drzwi.

Ubezpieczenie za darmo

Polcar zapewnia swoim klientom darmowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dzięki polisie NNW pasażer czuje się bezpieczniej i ma świadomość, że firmie bardzo zależy na jego bezpieczeństwie.

Bezpieczny bagaż i paczka

Jadąc do Niemiec z Polcarem – http://www.polcarbus.com/, możemy być pewni, że kierowca tak dobrze zabezpieczy nasz bagaż, iż na długiej trasie nie ulegnie on uszkodzeniu. Jeżeli nie wybieramy się do Niemiec, ale chcemy komuś bliskiemu za naszą zachodnią granicą przekazać paczkę, możemy do zrobić za pośrednictwem Polcaru. Kierowca zadba, by dotarła ona pod wskazany adres w Niemczech do tego w stanie nienaruszonym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ