Draggo House Hostel Kraków - na podbój Starego Miasta

Co sprawia, że planując odwiedziny w urokliwym Krakowie, zdecydujesz się na rezerwację pokoju w Draggo House, a po pierwszej wizycie zapragniesz wrócić nie raz? Z całym przekonaniem pozytywna aura, którą roztacza nad miejscem smok Draggo, najmłodszy z potomków legendarnego, Wawelskiego dragona. Kraków jest miastem, posiadającym niezliczoną ilość miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, zobaczyć, poznać, a wiele z nich związanych jest ze słynną legendą o Smoku Wawelskim. Jest on nieodłączną częścią historii tego wyjątkowego miejsca, a hostel, któremu patronuje w nazwie smok, to kwintesencja klimatu, który w Krakowie zachwyca swoją niepowtarzalnością i uzależnia. Najpiękniejsze miasto, łączące w sobie bogactwo historycznego dziedzictwa z wzorem nowoczesności oraz centrum życia kulturalno – rozrywkowego to mieszanka, której koniecznie trzeba spróbować. W Draggo House wszystkie atrakcje miasta czekają na wyciągnięcie ręki, a nowoczesne i praktyczne wnętrza zaskakują funkcjonalnością.

Dlaczego Draggo House jest miejscem wyjątkowym?

Położony przy ulicy Gołębiej budynek, w którym mieści się Hostel w Krakowie, to idealna lokalizacja bazowa na podbój Starego Miasta. Zaledwie 50 metrów dzieli obiekt od Rynku Głównego, a dostęp do hostelu możliwy jest dzięki wygodnej karcie. Można korzystać z uroków miasta, bez konieczności dostosowania się do wymaganej godziny powrotu. W odległości piętnastu minutowego spaceru, znajduje się Zamek Królewski na Wawelu, a nieopodal legendarna Smocza Jama, w której według legendy żył pradziad naszego Draggo. Krakowski hostel wyposażony został w nowoczesne, funkcjonalne meble, gdzie drewno oraz nowoczesność zachęcają do odpoczynku po zwiedzaniu miasta. Łazienki, dostępne dla każdego pokoju, zostały nowocześnie wyposażone, urządzone w neutralnych, jasnych barwach. Czekają na Państwa ręczniki, suszarka do włosów oraz pościel bez dodatkowych opłat. Strefa wspólna, przygotowana dla gości zachęca do integracji oraz nawiązywania wartościowych znajomości międzynarodowych (naszymi gośćmi jest wielu obcokrajowców).

Nowości, udogodnienia – Hostel Kraków rozwija się dla Państwa

Nasi goście chętnie wracają, co jest motywacją do tworzenia kolejnych elementów, uprzyjemniających Państwu pobyt. Hostel w Krakowie przy Gołębiej to również część gastronomiczna. Niebawem otworzymy dla Państwa restaurację, w której zaserwowane zostaną specjały ze smoczych receptur, a w naszym pubie przyjemnie można spędzić wieczór, racząc się rzemieślniczym piwem, warzonym według historycznych przepisów. Ogródek letni pozwoli odetchnąć nie tylko gościom hostelu. W każdym pokoju hostelu Draggo House jest możliwość skorzystania z darmowego Wi-FI, przy łóżkach umieszczono doki ładujące. W trosce o komfort naszych gości, w pokojach funkcjonują systemy klimatyzacji oraz czujniki, zapewniające bezpieczeństwo. 

Hostel Kraków

Komfort, jasne zasady i uprzejma obsługa

Zespół Draggo House pomoże nie tylko w sprawach, związanych z funkcjonowaniem hostelu. Hostel w Krakowie to miejsce, dzięki któremu można uniknąć zakłopotania, spowodowanego niewiedzą w wielu miejscach, do których wybieramy się po raz pierwszy. Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której  nasi goście poproszą o pomoc, związaną z formą zakupu biletu na wydarzenie lub do muzeum, zapytają o najkrótszą drogę, o opinię na temat jakiegoś miejsca, chętnie udzielimy wskazówek i z zainteresowaniem pomożemy. Jasne zasady, określające brak dodatkowych kosztów, wygoda, związana z lokalizacją i rozwiązaniami, zastosowanymi w obiekcie to wyznaczniki doskonałej jakości usług, z których korzysta się regularnie.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ